+ A - تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷ کد مطلب: 130626
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
سینماها اکران بامدادی گرفتند
سینماها اکران بامدادی گرفتند

سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران بامدادی فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» خبر داد و گفت: سینماهای دیگر هم می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

 سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران بامدادی فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» خبر داد و گفت: سینماهای دیگر هم می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

به گزارش فرهيختگان آنلاين(FDN.IR)، غلامرضا فرجی توضیح داد: مجوز اکران سانس‌های بامدادی فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» داده شده و این فیلم تا پاسی از شب نمایش دارد، علاوه بر آن سینماهایی که فیلم‌های دیگر را نمایش می‌دهد نیز می‌توانند لیست خود را به انجمن سینماداران اعلام کنند تا این انجمن نیز اسامی این سینماها را به وزارت ارشاد ارائه کند.

او در پاسخ به این پرسش که این امتیاز برای بقیه فیلم‌ها نیز اختصاص داده می‌شود، گفت: چنین امکانی وجود دارد و سینماهای نمایش‌دهنده دیگر فیلم‌ها می‌توانند در این زمینه اعلام آمادگی کنند.

فرجی درباره مصوبات جلسه امروز شورای صنفی نمایش اضافه کرد: قرارداد فیلم «مزار شریف» برای اکران در گروه استقلال ثبت شد و این فیلم از روز چهارشنبه 18 شهریورماه نمایش داده می‌شود.

به گفته او فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» نیز از 25 شهریورماه در گروه اریکه ایرانیان اکران می‌شود ،ضمن اینکه قرارداد فیلم «360 درجه» در گروه «زندگی» ثبت شد و این فیلم پس از «قندون جهیزیه» در این گروه اکران می‌شود. «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» دیگر فیلمی است که قرارداد آن در جلسه امروز شورای صنفی نمایش ثبت شد و قرار است این فیلم بعد از «دلتنگی‌های عاشقانه» در گروه اریکه ایرانیان نمایش داده شود.

فرجی در پایان درباره احتمال نیم بها شدن بلیت سینماها همزمان با روز ملی سینما (21 شهریورماه) گفت:‌در این باره هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

*ایسنا

نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.3222