+ A - تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰ کد مطلب: 151276
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
تمدید مهلت ثبت‌نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۵
تمدید مهلت ثبت‌نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۵

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خردادماه سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش "فرهیختگان آنلاین"، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 خبر داد و گفت: به منظور ارائه تسهیلات به داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این دوره‌‌ها نشدند مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز یکشنبه 23 خردادماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تا ساعت 12 امروز تعداد 65 هزار و 214 داوطلب برای ثبت نام اقدام کرده‌اند، گفت: اطلاعیه در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنما و کدرشته محل‌های جدید عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان باید با توجه به این اطلاعات برای ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند نیز تا 23 خرداد مهلت دارند که برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورت پذیرش برای 70 کدرشته محل این دوره‌ها در مجموع 233 هزار و 641 نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است که تاکنون 59 هزار و 164 نفر ثبت‌نام کردند.

توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در 50 رشته از 70 رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که ظرفیت پذیرش برای این 50 رشته در مجموع 66 هزار و 730 نفر است.

شایان ذکر است؛ آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای 20 کدرشته‌محل با آزمون در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار می‌شود.


منبع: فارس
نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.5396