+ A - تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱ کد مطلب: 151511
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
توییت جنجالی کلینتون علیه ترامپ ۳۷۰ هزار مرتبه ریتوییت شد

فرهیختگان آنلاین: رقابت شدید بین ترامپ و کلینتون به فضای مجازی هم کشیده شده است.

رقابت میان هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ، نامزد نهایی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا وارد عرصه تازه‌ای شده است. کمپین انتخاباتی کلینتون به دنبال آن است تا با استفاده از راهبرد جدیدی در رسانه‌های اجتماعی جوانان را هرچه بیشتر به سمت این نامزد انتخاباتی جذب کند.

روز پنجشنبه ترامپ نظراتش درمورد حمایت باراک اوباما از کلینتون را در توییتر منتشر کرد و نوشت: اوباما از هیلاری خطاکار حمایت کرد. او به دنبال 4 سال بیشتر اوباما است- اما هیچکس دیگر این موضوع را نمی‌خواهد.

کلینتون در پاسخ به این توییت ترامپ تنها نوشت: حساب کاربری خودت را پاک کن.

این عبارت در فضای مجازی زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فردی در واکنش به انتشار یک مطلب نامناسب از سوی یک کاربر دیگر به وی توصیه می‌کند به‌خاطر دیگران از رسانه‌های اجتماعی خارج شود.

این توییت با 370 هزار مرتبه بازنشر بیشترین میزان بازنشر را در میان مطالب منتشر شده در توییتر را از آن خود کرد.

بحث توییتری میان دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به این ختم نشد و ترامپ در پاسخ به کلینتون نوشت: چه مدت طول کشید تا 823 کارمند تو به این جمله برسند- و 33 هزار ایمیلی که تو حذف کردی کجا هستند.

این اولین باری نیست که کلینتون سعی در جذب جوانان آمریکایی دارد، با اینحال به نظر می‌رسد این توییت موفقترین تلاش نامزد حزب دموکرات تا کنون بوده باشد.


منبع: تسینیم
نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.4312