+ A - تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸ کد مطلب: 151653
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
پرویز پرستویی بازیگر فیلم کیمیایی شد
پرویز پرستویی بازیگر فیلم کیمیایی شد

فرهیختگان آنلاین: پیش‌تولید فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی از سرگرفته شد.

روز گذشته پرویز پرستویی برای ایفای نقش اصلی فیلم تازه کیمیایی با دست‌اندرکاران فیلم قرارداد بست تا اولین همکاری این بازیگر و کارگردان شکل بگیرد. بقیه عوامل و بازیگران «قاتل اهلی» در حال انتخاب هستند که با قطعی شدن این فهرست طی روزهای آینده نام آنها رسانه‌ای خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی انجام شده فیلمبرداری «قاتل اهلی» به تهیه کنندگی منصور لشکری قوچانی تا چند هفته دیگر در تهران آغاز می‌شود.

یادداشت کیمیایی به بهانه آغاز پیش تولید «قاتل اهلی»

با پرویز پرستویی دیر شده بود

دوباره فیلم می‌سازم. از آخرین فیلمم چهار سال می‌گذرد. «قاتل اهلی» یکسال پیش تولیدِ فقط فیلم نوشت را گذراند. منصور لشکری قوچانی در یک موقعیت سختی قرار داشت، این بنده را کامل می‌خواست. با تمام سیاه و سفیدها... تا آخر. به دنبال «یکجایی» من بود. من نگاهم به این «فیلم نوشت» تمام شده بود. لشکری هنوز به دنبال «من» می‌گشت... تا شد. اما تاشدم تا شد. 

دکتر جلال سروش اصل و دانسته‌ی «قاتل اهلی» است. فیلم را می‌بینید. یک آدم تازه که پنهان مانده بود؛ سخت بود. آقای پرویز پرستویی شد. 

تا امروز... با پرویز پرستویی دیر شده بود. آن تنهایِ قلدرِ ضرب دیدهِ تنها مانده و مانده تا موسفید کرده و از پا نیفتاده من پیدا شد. پیدا بود، دیر شده بود.

قرار بر این است سازهای خود را کوک کنیم تا ارکستر «قاتل اهلی» آهنگ و قطعه‌ی سینمای ملی ما را بنوازد. بازیگران دیگر «قاتل اهلی» همه از قلب انتخابی صحیح می‌آیند.

در هفتاد و پنج سالگی، فیلم «قاتل اهلی» که نگاهِ آمده از تجربه‌های سخت کشیده‌ی امروز من است ساخته می‌شود.

 


منبع: ایلنا
نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.4619