+ A - تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲ کد مطلب: 152030
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
ادامه پیشروی نیروهای عراقی به سمت شمال شهر فلوجه
ادامه پیشروی نیروهای عراقی به سمت شمال شهر فلوجه

فرهیختگان آنلاین: نیروهای عراقی پس از پاکسازی مناطق جنوبی و مرکزی فلوجه در حال آزادسازی آخرین نقاط تحت تسلط تروریست‌های داعش در شمال شهر هستند.

نیروهای عراقی پس از بازپس گیری مناطق راهبردی شهر فلوجه همچنان در تلاش هستند به سمت محورهای تحت کنترل تروریست‌ها پیشروی کنند.

یک منبع میدانی گفت: نیروهای عراقی در گام نخست عملیات آزادسازی شهر فلوجه موفق شدند از محور جنوبی به سمت مناطق مرکزی شهر پیشروی کنند.

وی افزود: پس از پاکسازی مناطق جنوبی و مرکزی شهر، آزادسازی مناطق شمالی شهر فلوجه در دستور کار قرار گرفته است.

این منبع میدانی از پیشروی نیروهای عراقی در شمال شهر فلوجه خبر داد و گفت: چندین انتحاری داعش در این محور تلاش کردند عملیات پاکسازی را کند کنند اما با هوشیاری نیروهای عراقی این حملات دفع شد.

وی با بیان این که عملیات در این محور با احتیاط کامل در حال انجام است، افزود: نیروهای عراقی موفق شدند مواضع خود را در مناطق المدنیین و الضباط اول تثبیت کنند.

این منبع میدانی از ادامه درگیری‌ها در منطقه الجولان خبر داد و گفت: در مناطق مرکزی شهر نیز چندین بازداشتگاه کشف شد که تعداد زیادی از تروریست‌ها در آن زندانی بودند.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد اما به نظر می‌رسد این افراد جزء کسانی بودند که از میدان‌های نبرد متواری شده بودند.

این منبع میدانی افزود: نیروهای عراقی در روزهای گذشته موفق شده‌اند 346 خودروی انتحاری داعش را منهدم کنند.

وی گفت: اگر خودروهای انتحاری داعش به مواضع نیروهای عراقی اصابت می‌کردند بدون شک خسارت جبران ناپذیری وارد می‌شد اما با هوشیاری نیروها این خودروها قبل از نردیک شده به مواضع ارتش منهدم شدند.

این منبع میدانی تصریح کرد: در عملیات آزادسازی شهر فلوجه حداقل 35 تک تیرانداز داعشی از پای در آمده‌اند.


منبع: فارس
نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.4805