+ A - تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰ کد مطلب: 152047
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
با تمرکز بر جبهه شمالی فلسطین اشغالی
رزمایش گسترده ارتش صهیونیستی آغاز شد
رزمایش گسترده ارتش صهیونیستی آغاز شد

فرهیختگان آنلاین: شبکه نهم تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رزمایش همزمان دریایی ، زمینی و هوائی ارتش و نیروهای امنیتی این رژیم صبح امروز یکشنبه آغاز شد و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد یافت.

به نقل از پایگاه خبری العهد، تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرده است که این رزمایش درهمه مناطق فلسطین اشغالی با تمرکز بر حوزه فرماندهی جبهه شمالی (مقابل مرزهای جنوبی لبنان) برگزار می شود.
« این رزمایش در چند مرحله برای رویاروئی با حوادث امنیتی، افزایش توان دفاعی ، واکنش سریع ، عملیات جست وجو با هداف آماده سازی جبهه داخلی فلسطین اشغالی در وضعیت های اضطراری و فوق العاده برگزار می شود».
در پایگاه شبکه نهم تلویزیون رژیم صهیونیستی آمده است که ارتش صهیونیستی در جریان این رزمایش و تمرین های نظامی با صدور بیانیه های جداگانه اطلاع رسانی می کند.
قرار است در جریان این رزمایش صدای آژیر خطر و هشدار به ویژه در پایگاه های ارتش صهیونیستی به صدا درآید و تمرین های واکنش سریع اجرا شود.
سخنگوی ارتش صهیونیستی اعلام کرده است که این رزمایش در چارچوب برنامه ها و تمرین های نظامی سال 2016 با هدف حفاظت از توانمندی ها و آمادگی های نیروهای هوائی ، دریائی و زمینی این رژیم برگزار می شود.
« ایال بن رئوفین» عضو حزب « المعسکر الصهیونی»گفته است که نبرد آینده در جبهه شمالی فلسطین اشغالی حتمی است و این نبرد بسیار سخت خواهد بود.
وی که در زمان جنگ دوم علیه لبنان معاون فرمانده منطقه شمالی ارتش صهیونیستی بوده ، هشدار داده است که « مواضع ارتش اسرائیل در جبهه شمالی با بسیاری از مشکلات مواجه است و باید به سرعت اصلاح و رفع شوند».

نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.3462