+ A - تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴ کد مطلب: 152145
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
رضاییان دروغگویی بزرگ است

فرهیختگان آنلاین: مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب بازیکنان اوکراینی حرف های جالبی زد. او گفت: «ما این بازیکنان را با نظر مستقیم برانکو و بدون استفاده از دلال ها خریدیم و برای همین است که حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمده است.»

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: «به شما قول می دهم کیفیت اصلی بازیکنان اوکراینی ما را حداکثر تا دربی ببینید.»
محمد ترکاشوند، مسئول نقل و انتقالات پرسپولیس در خصوص مسائل اخیر باشگاه پرسپولیس حرف هایی زده که متن آن را در ادامه می خوانید:


* رضاییان دروغگوی بزرگ است!
ترکاشوند درباره رامین رضاییان صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: «ابتدا باید بگویم رامین دروغگویی بزرگ است و این بزرگ ترین ایراد اوست و برانکو نیز هیچ علاقه ای به او ندارد.»

او ادامه داد: «رضاییان روز جلسه به همراه مدیربرنامه اش در باشگاه حاضر شد و درخواست مبلغ یک میلیارد نقد کرد تا مذاکرات را با ما ادامه دهد! او می گوید به خاطر هواداران از ترکیه آمده و ما می گوییم اگر به خاطر هواداران آمده تا نیم فصل صبر کند.»


* کیفیت اوکراینی ها را در دربی ببینید
مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب بازیکنان اوکراینی حرف های جالبی زد. او گفت: «ما این بازیکنان را با نظر مستقیم برانکو و بدون استفاده از دلال ها خریدیم و برای همین است که حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمده است.»

ترکاشوند درباره کیفیت این بازیکنان نیز اینطور گفت: «آن ها در شاختار دونتسک بازی کرده اند و برانکو نیز آن ها را قبول دارد که اگر قبول نداشت اصلا اجازه جذبشان را نمی داد. صبر کنید تا دوران بدنسازی آن ها تمام شود تا کیفیت اصلی شان را ببینید.»

او پاسخ این سوال که آن ها چه زمانی آماده می شوند را اینطور داد: «نمی شود زمان دقیقی گفت اما به شما قول می دهم کیفیت اصلی شان را حداکثر تا دربی ببینید.»


* طاهری خودش گفت جیووا در ایران تولید شود!
مشاور ارشد مدیرعامل پرسپولیس اظهارات جالب توجهی درباره برند البسه پرسپولیس و حواشی اش داشت. او گفت: «ما از جیووا به اندازه دو میلیارد و یکصد میلیون تومان البسه درجه یک خواهیم گرفت. لباس هایی که درجه یکشان که مخصوص به بازی است در ایتالیا تولید می شود و باقی که مربوط به فروش هواداری است به درخواست آقای طاهری در ایران تولید خواهد شد.»


* کنعانی زادگان سودی صددرصدی برای ما داشت
ترکاشوند در خصوص کنعانی زادگان پاسخی داد که خنده حاضرین را در بر داشت. ترکاشوند گفت: «خیلی ها در ابتدا می گفتند ما کنعانی زادگان را از دست دادیم و در این انتقال ضرر کردیم. اما همانطور که خودتان می دانید ما با پولی که از مبلغ رضایت نامه او گرفتیم موفق شدیم مطالبات و پیش پرداخت های بازیکنان را بدهیم و این سودی بزرگ برای ماست. در خصوص کیفیت این بازیکن هم صحبتی ندارم چون او در زمین حرف ها را می زند.»


* طاهری از ابتدا هم نمی خواست بماند
او درباره شایعات اخیر در خصوص برکناری طاهری توسط وزارت صحبت هایی را بیان کرد که شایعات را جدی تر کرد. ترکاشوند اعتقاد دارد که وزارت فعلا همچین کاری نخواهد کرد یا او خبر ندارد اما تا جایی که می داند خود طاهری از ابتدا راضی به ماندن نبوده است.
 

نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.541