+ A - تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷ کد مطلب: 152147
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
تیم ملی جوانان بوکس کشور در شیرود تنکابن اردو می زند

فرهیختگان آنلاین: مربی تیم ملی جوانان بوکس کشور افزود : هدف اصلی این تیم شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در کشور اندونزی است و رقابت های تورنمنت اوکراین و قهرمانی جوانان جهان در روسیه برای ما حکم دیدار های تدارکاتی دارد تا بوکسورها به آمادگی کامل برسند.

 تیم ملی جوانان بوکس کشور برای آماده سازی جهت شرکت در رقابت های تورنمنت اوکراین و قهرمانی جوانان جهان در روسیه هفته جاری اردوی سه روزه ای را در شهر شیرود تنکابن برپا می کند
 مربی تیم ملی جوانان بوکس کشور افزود : هدف اصلی این تیم شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در کشور اندونزی است و رقابت های تورنمنت اوکراین و قهرمانی جوانان جهان در روسیه برای ما حکم دیدار های تدارکاتی دارد تا بوکسورها به آمادگی کامل برسند.
امید رشید افزود : برنامه های آماده سازی این تیم را به فدراسیون اعلام کرده ایم و هیچ قولی بابت نتیجه گیری نداده ایم چرا که به زمان بیشتری نیاز داریم و باید همه ورزشکاران این رشته را مورد ارزیابی بیشتر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه تیم ملی جوانان بوکس کشور در رقابت های قهرمانی آسیا در سال گذشته تنها یک مدال برنز کسب کرد ، اظهار داشت : تلاش داریم تا با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد مدال های بیشتری را در رقابت های قهرمانی آسیا در سال جاری تصاحب نماییم و جایگاه ایران را ارتقا بخشیم.

مربی تیم ملی جوانان بوکس کشور خاطرنشان کرد : متاسفانه در اوزان 49 و 52 بدون بوکسور هستیم و تلاش داریم تا هرچه سریعتر این خلا را پس از رقابت های قهرمانی کشور پر کرده و افراد جدید را به اردو دعوت نماییم.

وی یادآور شد : هم اکنون مرحله اول اردو آماده سازی در شهرستان نور در حال برگزاری است و طبق برنامه قرار است در روز سه شنبه وارد شهر شیرود شویم و پس از استقرار ملی پوشان یک بازی تدارکاتی نیز با تیم منتخب استان مازندران برگزار خواهیم کرد.

شهر شیرود از توابع شهرستان تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.


منبع: ایرنا
نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.4239