+ A - تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳ کد مطلب: 66838
نسخه مناسب چاپچاپ ارسال به دوست
 
از درون دروازه تا خط حمله ضعف داشتیم!
از درون دروازه  تا خط حمله ضعف داشتیم!

فرهیختگان/حشمت مهاجرانی: در دیدار با عمان تمام ضعف‌هایی را که کارشناسان و اهالی فوتبال روی آن انگشت گذاشته بودند، بیشتر احساس کردیم.

من چهار سال سرمربی عمان بودم. می‌دانم بازیکنان این کشور تشنه پیروزی هستند. اگر در آن دیدار چند بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم، آنها هم چند بازیکن خود را نداشتند. با این حال فکر نمی‌کردم عمان بتواند این‌گونه مقابل ما بازی کند که با سه پاس وارد محوطه جریمه ما شود. خط هافبک ما پوشش لازم را نداشت، دفاع‌مان آسیب‌پذیر بود و مهاجمان‌مان تمام‌کننده نبودند. از درون دروازه تا خط حمله ضعف داشتیم. ما تمام پل‌ها را پشت سرمان خراب کرده‌ایم و بازی با قطر آخرین شانس ما است. هرچند روی کاغذ همه‌جوره برتر از قطر هستیم اما اگر در این بازی پیروز نشویم حتی به پلی‌آف هم نخواهیم رفت.
نبود بازیکنانی مانند کریمی، عقیلی و رحمتی در این بازی کاملا حس خواهد شد اما این تصمیمی است که کی‌روش بعد از خداحافظی این بازیکنان گرفته است. قطعا او لجبازی نمی‌کند زیرا به قول قدیمی‌ها دودش به چشم خودش خواهد رفت. نمی‌دانم چرا بعد از یکی، دو معذرت‌خواهی این بازیکنان را به تیم ملی دعوت نکرد اما او قطعا نفع تیم ملی را در نظر می‌گیرد. متاسفانه شایعاتی مانند پیشنهاد تبانی از طرف قطر به کی‌روش مطرح شده است که این اتهامات به‌هیچ‌عنوان به کی‌روش نمی‌چسبد. من مدت کوتاهی با وی در فوتبال امارات بوده‌ام و شخصیتش را می‌شناسم. او از این اتهامات مبرا است. کی‌روش یکی از بزرگ‌ترین آنالیزورها و بازی‌خوان‌های جهان است. بنابراین او بهتر از ما می‌داند که تیم ملی ایران چه ضعف‌هایی دارد و قطعا برای حل آنها اقدام می‌کند.

نظر ها
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
  • آخرین خبرها
  • پربیننده‌ها
صندلی جاکفشی ایکیا ایران
0.353